RSS      
 
 
 
 

Change Language To English    Help    Site Map    Site Information    Home      
 
   
     
   
 

اگر سئوال، پيشنهاد يا نظرى داريد ميتوانيد در هر زمان توسط ايميل با ما تماس بگيريد. ما سعى ميكنيم در اولين فرصت ممكن ايميل شما را پاسخ بدهيم. لطفا اطمينان حاصل كنيد كه ايميل شما ويروس نداشته باشد زيرا سرور ايميل ما به صورت اتوماتيك اين ايميل ها را پاك ميكند.

        پيشنهاد و نظرات
              پيشنهاد و نظرات خود را به اين آدرس ارسال کنید:  Comments@chrisdeburgh.net

       پرسش
              براى اطلاعات كلى يا هر پرسشى لطفا" صفحه FAQ را ببينيد. اگر پاسخ پرسش خود را در آنجا پيدا نكرديد با ما
              با اين آدرس تماس بگيريد:  Question@chrisdeburgh.net

       خبر نامه
             
براى عضويت در خبر نامه سايت لطفا" با ما با اين آدرس تماس بگيريد:  Newsletter@chrisdeburgh.net

        eWorld
             
براى اضافه كردن اسم خود لطفا" مشخصات خود (اسم، ايميل، كشور، شهر) را براى ما به اين آدرس
              ارسال کنید:  eWorld@chrisdeburgh.net

       
ويدئو، عكس و آهنگ
             
براى فرستادن ويدئو و عكس هاى خود از Chris de Burgh و يا آهنگ هايى كه به سختى ميشود پيدا كرد يا
              خريد آنها غير ممكن است و ميخواهيد با ساير بازديد كنندگان سايت به اشتراك بگذاريد آنها را به اين آدرس
              براى ماارسال کنید:  Media@chrisdeburgh.net

        گزارش لینک خراب يا اشتباه
              شما می توانید اشکال در سایت به خصوص گزارش لینک خراب يا اشتباه را برای ما ارسال کنید:
              Report@chrisdeburgh.net

        تماس با مدير سايت
              
براى تماس با وب مستر سايت با اين آدرس تماس بگيريد:  Webmaster@chrisdeburgh.net

 
 
 
  Red Cross | Change A LifeWindows Media PlayerMicrosoft Internet Explorer